CNC Frēzēšana

Efektīvs veids, kā radīt kvalitatīvus un Jūsu vajadzībām atbilstošus koka vai citu materiālu priekšmetus. Speciāla iekārta apstrādā izejmateriālu, precīzi frēzējot tā kontūras, gravējot detaļas, griežot caurumus un veicot citas darbības. Rezultāts – mēs līdz sīkākajai detaļai radīsim tiešo to, ko Jūs vēliesieties.

Pakalpojuma Cenas:

Pakalpojuma gala izmaksas var ietekmēt ļoti daudz un dažādi faktori, piemēram, ražošanas procesā izmantotais materiāls, apstrādājamo objektu skaits, lielums, detalizētības pakāpe u.c.

Izmēri un apstrādājamie materiāli

Mūsu iekārtas apstrādā gan kokmateriālus, gan dažādus kompozītmateriālus. Apstrādājamo priekšmetu maksimālie izmēri – 2000 x 3000 mm un 210 mm augstumā.

Projektēšana

Pastāv divi iespējamie scenāriji – Jūs nākat pie mums ar jau gatavu projektu, kas ir pielāgots CNC programmatūrai, vai arī, kopā ar Jums, mēs to izstrādājam uz vietas – mūsu darbnīcā.

CNC Gravēšana

Gravēšana tiek veikta ar tās pašas iekārtas palīdzību, kur lāzergriešana. Gravēšana var tikt veikta dažādos dziļumos atkarībā no materiāla. Lāzergravēšana var tikt izpildīta teju uz jebkura materiāla, neatkarīgi no tā biezuma. Atšķirībā no lāzergriešanas, gravēt ir iespējams ne tikai līnijas vai vektora objektus, bet arī rastra attēlus(detalizētiem un precīziem gravējumiem ieteicams izmantot vektora failus).

giftart lv

Radās papildus jautājumi?

Mēs uz tiem ar lielāko prieku atbildēsim, ja aizpildīsiet šim nolūkam izveidoto kontaktu formu, vai arī piezvanīsiet mūsu klientu apkalpošanas speciālistam

Sazinies ar mums